Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Style z programem "Tipy stylowej ekipy", a TTV z castingami do "Życia rodzinnego"

Według Nielsen Media TVN Style miał w listopadzie 2022 średnio 0,36 proc. udziału w grupie 4+ (screen: YouTube/RecordsTV)

W TVN Style (TVN Warner Bros. Discovery) zadebiutował program "Tipy stylowej ekipy". Z kolei TTV (również TVN Warner Bros. Discovery) pracuje nad programem "Życie rodzinne".

"Tipy stylowej ekipy" to cykl, w którym zespół ekspertów TVN Style podpowiada, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, takich jak: organizacja garderoby i szafy, makijaż czy przygotowywanie posiłków.

W styczniu TVN Style emituje pierwszy odcinek programu. Stacja nie odpowiedziała na pytanie, czy i kiedy będzie można oglądać kolejne epizody.

Z kolei naziemny TTV pracuje nad programem o roboczym tytule "Życie rodzinne", który ma przedstawiać relacje m.in. między synowymi, zięciami a teściami. Trwają do niego internetowe castingi. Stacja nie podaje, na kiedy planowana jest premiera programu.

Według Nielsen Media TVN Style miał w listopadzie 2022 średnio 0,36 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (po spadku z 0,47 proc.), a TTV - 1,52 proc. (po spadku z 2,15 proc.).

(MNIE, 05.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.