Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Havas PR i Havas Warsaw tworzą kampanię fundraisingową dla Fundacji Rak'n'Roll

Bohaterkami kampanii jest sześć kobiet, które w czasie swojego leczenia zgłosiły się do fundacji po perukę

Trwa kampania "Zbieram na włosy” realizowana przez Fundację Rak’n’Roll. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na peruki z włosów syntetycznych dla podopiecznych organizacji, które tracą włosy w leczeniu onkologicznym.

Kampania ma też na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie występowania i konsekwencji zjawiska.

Bohaterkami kampanii jest sześć kobiet, które w czasie swojego leczenia zgłosiły się do fundacji po perukę. Portrety bohaterek wykonał Andrzej Świetlik, artystyczne instalacje stworzyła Jaga Hupało. W kampanię zaangażowali się influencerzy - o "Zbieram na włosy” opowiedziały m.in. Magdalena Kostyszyn (Chujowa Pani Domu), Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Dereszowska oraz Aleksandra Hamkało.

Wsparcie w realizacji i produkcji kampanii zapewnił zespół Havas Warsaw, dystrybucja treści możliwa była dzięki Havas Media Group (DOOH), Jet Line (nośniki na kampanię ogólnopolską), AMS i Stroer (nośniki na kampanię w Warszawie). Pomoc w influencer marketingu zapewniło Lettly.

(AMS, 03.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.