Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przedpremierowy dostęp do artykułów dla subskrybentów Onet Premium

"Specjalnie z myślą o Tobie, jak i innych subskrybentach Onet Premium, nasi autorzy przygotowali kilka wyjątkowych artykułów" – można przeczytać w newsletterze (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Ringier Axel Springer Polska testuje wysyłkę newsletterów dla subskrybentów Onet Premium z przedpremierowym dostępem do artykułów.

Newsletter trafił do subskrybentów w środę 28 grudnia.

Onet: "Testujemy newsletter z przedpremierowymi artykułami"

"Dziękujemy, że wspierasz niezależne dziennikarstwo i możemy Cię gościć w gronie naszych subskrybentów. Wierzymy, że to wciąż dopiero początek wspólnej przygody. Specjalnie z myślą o Tobie, jak i innych subskrybentach Onet Premium, nasi autorzy przygotowali kilka wyjątkowych artykułów. Wysyłamy je w tym mailu i przez najbliższe kilka dni nie będą jeszcze dostępne w szerokiej dystrybucji" – napisał w newsletterze Marcin Marczak, szef treści premium w Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj też: Dziennikarze Onetu wygrali z Żandarmerią Wojskową

– To pierwszy newsletter z wyselekcjonowanymi przedpremierowymi artykułami dla subskrybentów Onet Premium – informuje Karolina Sznajder, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej w Ringier Axel Springer Polska. – Testujemy obecnie takie rozwiązanie – dodaje.

Onet Premium umożliwia m.in. dostęp do Onetu bez reklam, treści np. z "Newsweeka" i "Forbesa" oraz dodatkowych materiałów przygotowanych przez zespół Onetu.

Czytaj też: Donald Tusk pozywa TVP, dyrektora TAI i reportera "Wiadomości"

(KOZ, 30.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.