Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do Rzeczy+ z programem Lisickiego i Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski i Paweł Lisicki mają rozmawiać zarówno o sprawach krajowych, jak i międzynarodowych (screen: YouTube/Wojciech Cejrowski)

Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Do Rzeczy" i Wojciech Cejrowski, felietonista tygodnika, zaprezentują w sieci program "Antysystem". Kolejne odcinki będą dostępne co środa w strefie subskrybentów "Do Rzeczy+".

"Antysystem" ma być cotygodniową dyskusją z omówieniem najważniejszych spraw krajowych i międzynarodowych. "Ta forma pozwoli nam porozmawiać o ważnych rzeczach, ponieważ nie ma innego takiego forum" – stwierdził Paweł Lisicki na łamach Dorzeczy.pl. Cejrowski przyznaje, że nie wie, jak długi będzie cykl.

Czytaj też: Polska Press wręczyła nagrody – głównie ministrom rządu PiS

Najbliższe odcinki pojawią się w "Do Rzeczy+" 14 i 21 grudnia, kolejne po przerwie świątecznej od 11 stycznia.

Grupa PMPG Polskie Media nie podaje liczby subskrybentów Do Rzeczy+, chwali się natomiast ciągłym ich przyrostem. Według danych z czerwca w stosunku rok do roku łączna liczba subskrybentów cyfrowych na platformach "Wprost" i "Do Rzeczy" wzrosła o 89,8 proc. Według audytu PBC średnia sprzedaż drukowanego tygodnika w trzecim kwartale 2022 roku wyniosła 28 957 egz., a sprzedaż e-wydań – 7190 egzemplarzy.

Czytaj też: Wicenaczelna "Gazety Polskiej Codziennie" współprowadzącą nową audycję w Polskim Radiu 24

(PAR, 12.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.