Temat: technologie

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Połączona platforma HBO Max i Discovery+ ma się nazywać MAX

HBO Max i Discovery+ mają połączyć się na wiosnę

Kierownictwo Warner Bros. Discovery jest bliskie przyjęcia nazwy MAX dla połączonych w jedną platformę serwisów HBO Max i Discovery+. Wspólna platforma ma ruszyć wiosną 2023 roku.

Kierownictwo jest bliskie przyjęcia nazwy po przeprowadzeniu analizy prawnej, chociaż ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta i nadal może zostać zmieniona.

Czytaj też: Amazon Prime Video zdystansował Netflixa w Stanach Zjednoczonych

Nowa usługa połączy istniejące dotąd Discovery+ i HBO Max, choć na niektórych rynkach europejskich, gdzie HBO ma ustaloną umowę dotyczącą produkcji, może to stać się później. Na przykład w Wielkiej Brytanii, tam współpracuje długoterminowo ze Sky.

Na rynku brytyjskim do oferty Discovery+ w ofercie premium zostanie włączony Eurosport, który będzie tam współdziałać z BT Sport.

Wiosną przyszłego roku HBO Max i Discovery+ połączą się w jedną aplikację. Zbierać będzie ona treści z HBO, Discovery, DC Comics, Warner Bros., CNN i innych. Po trzecim kwartale 2022 roku obie usługi zgromadziły w sumie prawie 95 mln subskrypcji.

Czytaj też: Disney+ uruchomił wersję z reklamami

(MAC, 09.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.