Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP potwierdza "Sylwester marzeń z Dwójką" w Zakopanem

W zeszłym roku transmisję "Sylwestra marzeń z Dwójką" z Zakopanego oglądało w TVP 2 i TVP Polonia średnio 4,9 mln widzów (screen Vod.tvp.pl)

Telewizja Polska poinformowała, że zorganizuje "Sylwester marzeń z Dwójką" w Zakopanem.

"Widzowie Telewizji Polskiej powitają Nowy Rok, oglądając »Sylwester Marzeń z Dwójką«, który odbędzie się w stolicy polskich Tatr – potwierdzili to właśnie przedstawiciele Telewizji Polskiej i władz samorządowych Zakopanego" – czytamy w komunikacie, wydanym w czwartek wieczorem przez telewizję publiczną.

Czytaj też: W publicznej Trójce T.Love śpiewa o publicznej telewizji: "Wyłącz TVP"

Jak ustalił "Presserwis", TVP i miasto Zakopane zawarły porozumienie ws. organizacji koncertu sylwestrowego.

Anna Karpiel-Semberecka, p.o. naczelniczka wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej w Urzędzie Miasta Zakopanego, przekazała "Presserwisowi" w czwartek po południu: – Nie mamy jeszcze zawartej umowy z Telewizją Polską i pracujemy nad jej formułą oraz określeniem wzajemnych zobowiązań.

W zeszłym roku transmisję "Sylwestra marzeń z Dwójką" z Zakopanego oglądało w TVP 2 i TVP Polonia średnio 4,9 mln widzów, tj. o 199 tys. mniej niż przed rokiem, kiedy impreza odbywała się w amfiteatrze w Ostródzie (dane Nielsen Media).

Czytaj też: Prezes TVP odwołał trzech dyrektorów, w tym szefa biura programowego

(KOZ, 18.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.