Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia od mundialu rozpoczyna współpracę z Eleven Sports. Dwa formaty wideo na mistrzostwa

Dziennikarze Eleven Sports i Interii poprowadzą "Studio Katar - gramy dalej" (fot. materiały prasowe)

Interia rozpoczyna strategiczną współpracę z Eleven Sports, również należącym do Grupy Polsat Plus. Pierwszym wspólnym projektem będzie program emitowany w czasie piłkarskiego mundialu.

"Studio Katar – gramy dalej" poprowadzą dziennikarze Eleven Sports Mateusz Święcicki i Mateusz Majak oraz Piotr Jawor z Interii Sport. Razem z zaproszonymi gośćmi będą podsumowywać wydarzenia dnia na turnieju. "Studio Katar – gramy dalej" będzie emitowane bezpośrednio po zakończeniu każdego meczu Polaków, a w pozostałych przypadkach – po ostatnim spotkaniu dnia. Powstaną 23 odcinki programu. Jak zapowiada Interia, partnerstwo portalu i Eleven Sports będzie kontynuowane po zakończeniu piłkarskich MŚ.

Czytaj też: TVP udostępniła reklamodawcom dodatkowy czas po meczach Polaków w Katarze

W czasie turnieju Interia tworzyć będzie jeszcze drugi format wideo. O godz. 10 z Kataru nadawany ma być program "Katar – gramy rano", który poprowadzą specjalni wysłannicy portalu na turniej: Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. Do relacjonowania turnieju przewidziany jest również ekspert portalu Sławomir Peszko, piłkarz i były reprezentant Polski. Peszko w mediach społecznościowych (na Facebooku, Instagramie i TikToku) ma pokazywać kulisy turnieju.

Działaniom Interii Sport towarzyszy kampania reklamowa "Żyjemy mundialem", kolejna odsłona kampanii "Żyjemy sportem". Powstaną dwa spoty na mundial w Katarze. Każdy z nich zachęca do wspólnego kibicowania biało-czerwonym oraz prezentuje ofertę serwisu na piłkarskie MŚ. Spoty będą emitowane w kanałach telewizyjnych i serwisach Grupy Polsat Plus oraz w największych stacjach radiowych w Polsce. 

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze rozpoczną się 20 listopada i potrwają do 18 grudnia.

Czytaj też: Szef KRRiT chce zbadać, czy Tusk sieje nienawiść. Co mówi art. 18 ustawy o radiofonii i telewizji?

(KOZ, 14.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.