Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamila Baranowska rozstała się z tygodnikiem "Do Rzeczy". Przeszła do "Super Expressu"

Kamila Baranowska odeszła z "Do Rzeczy" po prawie 10 latach (screen: YouTube/OrdoIuris)

Z redakcji tygodnika "Do Rzeczy" po 10 latach pracy odeszła Kamila Baranowska pisząca o polityce i mediach. Od 1 listopada związana jest z "Super Expressem".

"Zmiany, zmiany, zmiany. Z końcem października pożegnałam się z redakcją »Do Rzeczy«. Prawie 10 lat pracy i 500 numerów tygodnika! To był świetny czas, za który bardzo dziękuję całej ekipie @TygodnikLisicki Od listopada będę pisać o polityce w @se_pl Ahoj, przygodo!” – napisała na Twitterze Baranowska, związana wcześniej z "Newsweekiem" i "Rzeczpospolitą", gdzie pisała głównie o polityce i mediach.

Czytaj też: Kierownictwo Onetu zablokowało wywiad swoich dziennikarzy w Kanale Sportowym

Odejście Baranowskiej to kolejna zmiana w wydawnictwie Orle Pióro, które jest właścicielem tygodnika "Do Rzeczy" i miesięcznika "Historia do Rzeczy". We wtorek 25 października Piotr Zychowicz poinformował, że nie będzie już redaktorem naczelnym miesięcznika oraz wicenaczelnym tygodnika. Stanowisko naczelnego "Historii do Rzeczy" objął Maciej Rosalak, dotychczasowy zastępca Zychowicza. Zychowicz zapowiedział, że będzie współpracował z tytułami jako publicysta.

(MZD, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.