Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

K2 Create uruchomiła grupę roboczą Metaforce

K2 Create rozwija ofertę w zakresie obecności marek w metaverse (fot. materiały prasowe)

K2 Create (Grupa K2) rozwija ofertę w zakresie obecności marek w metaverse - agencja uruchomiła grupę roboczą Metaforce, stworzyła punkt VR dla swojego zespołu i rozszerzyła ofertę o warsztaty strategiczne dla marek pt. „Pierwsze kroki w metaverse”.

Grupa robocza Metaforce składa się z przedstawicieli działów kreacji, strategii, social
media oraz motion design. Jej zadaniem ma być wprowadzenie marek do metawersum poprzez edukację i proponowanie rozwiązań dopasowanych do charakteru i potrzeb marek.

W październiku agencja stworzyła punkt VR, w którym zespół Metaforce analizuje
najlepsze działania marek, jakie dotychczas miały miejsce w metaverse i
eksploruje topowe platformy typu proto-metawersum, takie jak Decentraland,
Sandbox, Axie Infinity, Roblox, Minecraft, Fortnite i możliwości, jakie oferują.

Zespół buduje także elementy nowego uniwersum. Efektem działań ma być wykonywanie w wirtualnej rzeczywistości codziennych aktywności agencji reklamowej, takich jak burze mózgów, a finalnie otworzenie całej organizacji na Web3 oraz wprowadzenie do metaverse marek klientów agencji.

Warsztaty dla marek zatytułowane „Pierwsze kroki w metaverse” mają za zadanie pokazanie możliwości, jakie oferuje metaverse oraz zaprojektowanie strategii obecności marki w nowej rzeczywistości.

(AMS, 20.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.