Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ministerstwo Klimatu i Środowiska poszukuje influencera do promocji parków narodowych

W ramach umowy wybrani influencerzy będą odpowiedzialni za stworzenie materiałów filmowych i fotorelacji z wyjazdów do parków narodowych i ich bliskiej okolicy (screen: YouTube/Ministerstwo Klimatu i Środowiska)

Ministerstwo Klimatu i Środowiska poszukuje agencji, która przygotuje i przeprowadzi ogólnopolską kampanię promocyjną Polskich Parków Narodowych w oparciu o działania z influencerami.

W ramach umowy wybrani influencerzy będą odpowiedzialni za stworzenie materiałów filmowych i fotorelacji z wyjazdów do parków narodowych i ich bliskiej okolicy. Materiały te będą później wykorzystywane w działaniach edukacyjnych w mediach społecznościowych oraz rozpowszechnione we współpracy z MEN w szkołach.

Czytaj też: Prezes UOKiK wydał rekomendacje dla influencerów, reklamodawców i agencji PR (pełna treść dokumentu)

Influencerzy będą również odpowiedzialni za popularyzację produktów, które powstały w ramach projektu "Promocja Parków Narodowych jako marki".

Celem kampanii jest promowanie parków narodowych jako sieci obszarów istotnych dla ochrony dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, będących jednocześnie szczególną atrakcją turystyczną. Oferty i wyceny działań można składać bezpośrednio poprzez Mos.gov.pl. Zasięgi kampanii nie mogę być mniejsze niż 1,7 mln odbiorców.

Czytaj też: 17 nagród dla polskich agencji na festiwalu Golden Drum

(KAP, 27.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.