Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe podcasty od Radia 357. Wśród autorów Darmetko, Juszkiewicz, Benedyczak

Wyłącznie w formie podcastów słuchać będzie można rozmów Michała Olszańskiego "W cztery oczy" (screen YouTube.com/Radio 357)

Radio 357 szykuje nowe podcasty. Jedną z autorek będzie Gabriela Darmetko.

Gabriela Darmetko dotychczas przygotowywała audycję "Przeglądarka", która znika z anteny Radia 357. "Przejście z anteny do podcastu nie jest żadną »karą«, a możliwością robienia czegoś w zupełnie inny sposób" – skomentowała na Facebooku Darmetko. Jej podcast "Szalony świat" będzie o tym, jak technologia wpływa na życie ludzi.

Czytaj też: Szukają posady dla byłego prezesa TVP. Jacek Kurski ma być ministrem cyfryzacji

Jarosław Juszkiewicz będzie przygotowywać podcast "Prekursorzy" o osobach, które odniosły sukces, choć czasem nie były doceniane w czasach, w których żyły.

Kolejną nowością będzie podcast Kuby Benedyczaka "Co by było gdyby".

Wyłącznie w formie podcastów słuchać będzie można rozmów Michała Olszańskiego "W cztery oczy", nadawanych do wakacji w piątki o 11.

Z anteny Radia 357 spada również audycja "Siódme oblicze poranka" Antoniego Grudniewskiego.

Wśród podcastów, które zamierza kontynuować Radio 357, są m.in. "Single z Żoliborza" Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha oraz "Piosenki z historią" Marcina Cichońskiego.

Czytaj też: Z Albicli rezygnują redakcje, dziennikarze i politycy, a jej zasięgi są minimalne

(KOZ, 20.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.