Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Adama Bodnara w radiu Tok FM

Audycja Adama Bodnara w Tok FM będzie nadawana od przyszłego tygodnia w poniedziałki o 21 (fot. Piotr Molęcki/East News)

Adam Bodnar, były Rzecznik Praw Obywatelskich, poprowadzi audycję "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" w Radiu Tok FM - dowiedział się "Presserwis".

Adam Bodnar w programie będzie rozmawiał z gośćmi na temat bieżących wyzwań dotyczących praworządności, przestrzegania praw człowieka i kondycji społeczeństwa obywatelskiego. Do audycji zapraszani będą eksperci - m.in. działacze organizacji społecznych, a także osoby ze świata kultury i sztuki.

Dodatkowo Adam Bondar ma starać się przybliżyć odbiorcom znaczenie podstawowych pojęć związanych z przestrzeganiem prawa, zwłaszcza tych, które pozornie wydają się oczywiste.

Gościem pierwszej audycji "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" będzie Arkadiusz Jakubik. Program zadebiutuje w Tok FM w poniedziałek o 21, a kolejne wydania emitowane będą co tydzień. 

Premierę audycji "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" wspiera promocja na antenie Radia Tok FM, w serwisie Tokfm.pl, na profilach Tok FM w mediach społecznościowych, a także kampania reklamowa w internecie i prasie. Poprzedziły ją działania teaserowe.

Adam Bodnar od 2015 do 2021 roku pełnił funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich RP. W latach 2010–2015 był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przez ponad rok prowadził swoją audycję w Newonce.radio.

(KOZ, 15.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.