Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 zdenerwowała widzów powtórką odcinka "The Voice of Poland" zamiast premiery

Zamiast premierowego odcinka "The Voice of Poland" widzowie TVP 2 obejrzeli ponownie ubiegłotygodniowy (screen: The Voice of Poland)

W sobotę wieczorem TVP 2 zamiast premierowego odcinka programu "The Voice of Poland" wyemitowała powtórkowo odcinek sprzed tygodnia. Decyzję tłumaczono później transmisją półfinałowego meczu Mistrzostw Świata siatkarzy pomiędzy Polską a Brazylią. To nie zadowoliło widzów.

"Ogarnijcie się", "TVP, co wy odwalacie", "Nie szanujecie swoich widzów" – takie wpisy można było przeczytać na oficjalnym profilu programu "The Voice of Poland".

Czytaj też: Prezes Matyszkowicz odsunął od współpracy reżyserów koncertów TVP

Widzowie nie przebierali w słowach. Zwłaszcza, że o swojej decyzji TVP poinformowała na Facebooku dopiero po zakończeniu meczu siatkarzy, który zaczął się o 18 i skończył przed godz. 21.

"Drodzy widzowie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, wyemitowaliśmy powtórkę pierwszego odcinka naszego muzycznego show. Premierowe przesłuchania w ciemno zaczynamy o 21:05. Kibicujemy razem z Wami" – napisano w komunikacie na profilu programu.

Widzowie nie byli jednak usatysfakcjonowani, pisali, że nie są zainteresowani ani meczem, ani zwłaszcza archiwalnym odcinkiem programu.

Czytaj też: Członek rady programowej TVP chce pilnego posiedzenia z nowym prezesem

"Masakra, jakie na przeciw oczekiwaniom?", "To kpina z widzów". "To jest chała i nie zgadzam się z tym", "Ci, co chcieli obejrzeć mecz, mogli obejrzeć powtórkę Voice'a później" – pisali widzowie w mediach społecznościowych.

Zmiany w ramówce dosięgnęły jednak nie tylko amatorów muzycznych zmagań. Z powodu meczów polskiej reprezentacji siatkówki na premierę czekają zwolennicy programu "Rolnik szuka żony". Pierwszy odcinek nowego sezonu miał się pojawić w niedzielę 4 września. Wtedy w emisji przeszkodziła 1/8 finału siatkarskich mistrzostw i spotkanie z Tunezją. "Rolnika" nie doczekali się też wczoraj. Przegrał z finałem MŚ Polska-Włochy, który rozpoczął się o 21.

Czytaj też: Najlepsze na Press.pl: Prezes TVP to katechon i Admirał Floty Międzygalaktycznej

(PAR, 12.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.