Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 przyspiesza emisję odcinków "The Voice of Poland"

Jedną z trenerek w 13. edycji programu jest wokalistka Małgorzata "Lanberry" Uściłowska (fot. Paweł Wodzyński/East News)

TVP 2 wprowadza zmiany w emisji 13. edycji programu "The Voice of Poland". Jak wynika z ramówki, w dwie soboty września stacja pokaże nie po dwa, ale po trzy odcinki "Przesłuchań w ciemno".

To oznacza, że szybciej, niż planowano, rozpocznie się emisja "Bitew". "24 września kończymy »Przesłuchania w ciemno«, a w kolejnym tygodniu zobaczymy pierwsze »Bitwy«" - informuje biuro prasowe programu.

Czytaj też: Koncertu TVP na otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej jednak w ogóle nie będzie

Telewizja Polska nie odpowiedziała na pytanie, czy szybsze wyemitowanie części odcinków tej edycji ma związek z piłkarskim mundialem, który rozpocznie się 20 listopada i będzie nadawany na antenach TVP.

W regulaminie programu podano jednak, że finał ma odbyć się 26 listopada. Przyspieszenie emisji dwóch odcinków oznacza, że będzie on miał miejsce 19 listopada, jeszcze przed startem mundialu.

Według Nielsen Media 12. edycja "The Voice of Poland" przyciągała jesienią ub.r. średnio 1,78 mln widzów.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(MNIE, 08.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.