Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koncertu TVP na otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej jednak w ogóle nie będzie

Kanał żeglugowy przez Mierzeję Wiślaną zostanie otwarty 17 września (fot. Piotr Molęcki/East News)

Telewizja Polska zrezygnowała z organizowania koncertu na otwarcie kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną – ustalił "Presserwis".

Taką decyzję – według naszego rozmówcy z TVP – podjął prezes spółki Mateusz Matyszkowicz. Wcześniej, jak informowaliśmy, Matyszkowicz z grona wykonawców usunął artystów disco polo.

Czytaj też: Dziennikarz "Kroniki Beskidzkiej" usłyszał prokuratorskie zarzuty, bo pytał policjantów o wypadki

Koncert miał się odbyć 17 września, czyli w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Nowy prezes miał uznać, że to nie jest dobry moment na imprezę z muzyką taneczną.

Specjalny koncert w dniu otwarcia kanału przez Mierzeję Wiślaną w zeszłym tygodniu zapowiedział ówczesny prezes telewizji publicznej Jacek Kurski.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(KOZ, 08.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.