Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rozmowa w południe" pozostaje w RMF FM i Radiu RMF24

Od września w Radiu RMF24 będzie można słuchać codziennie czterech wywiadów (fot. materiały prasowe)

RMF FM i internetowe Radio RMF24 po wakacjach utrzymają w ramówce "Rozmowę w południe". W Radiu RMF24 wśród nowości znajdzie się "Przegląd zagraniczny" Andrzeja Kohuta.

RMF FM emitował dotychczas "Rozmowę w południe" w letnich ramówkach, kiedy nie były nadawane "Poranna rozmowa" i "Popołudniowa rozmowa". Jej gospodarzami pozostaną wymiennie reporterzy RMF FM. W te wakacje prowadzili ją najczęściej Krzysztof Berenda, Paweł Balinowski, Roch Kowalski i Mariusz Piekarski.

Tym samym w internetowym Radiu RMF24 słuchać będzie można od września codziennie czterech wywiadów: "7 pytań o 7.07" Tomasza Waryńskiego i Bogdana Zalewskiego, "Porannej rozmowy" Roberta Mazurka, "Rozmowy w południe" i "Popołudniowej rozmowy", którą w tym sezonie poprowadzą: Kazimiera Szczuka (zajęła miejsce Bianki Mikołajewskiej), Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman.

Czytaj też: Medale Wolności Słowa dla Wappy, Tulei i Jaconia, a także Traczyk-Stawskiej

Nowym pasmem w Radiu RMF24 będzie codzienny program Tomasza Terlikowskiego (od 12.30 do 14.30), w którym podsumowywać będzie bieżące wydarzenia, komentować je z zaproszonymi ekspertami i politykami, przedstawiać szerszy kontekst z reporterami RMF FM.

W soboty nową audycją będzie program "Przegląd zagraniczny" (13-15) - magazyn Andrzeja Kohuta, amerykanisty, eksperta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, specjalisty ds. nowych mediów w Ośrodku Studiów Wschodnich. W niedziele w tym paśmie pojawi się m.in. program poświęcony nauce. 

Krzysztof Urbaniak prowadzić będzie w weekendy pasmo informacyjno-publicystyczne od 9 do 13, a Marcin Jędrych - od 15 do 20 (w soboty plebiscyt Jędrycha "240 artystów wszech czasów".

Czytaj też: Tym z Fedorowiczem na jednej scenie. Znakomici laureaci Medalu Wolności Słowa

"Fakty" w RMF24 nadawane będą w dni powszednie od 5 do 19 oraz w soboty rano co pół godziny, a w pozostałych porach - co godzina.

Program na żywo w Radiu RMF24 w dni powszednie trwać będzie do godziny 21, a w weekendy - do 20.

Internetowe Radio RMF24 rozpoczęło nadawanie 22 marca 2021 roku.

(KOZ, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.