Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z HBO Max odchodzi Izabela Łopuch, szefowa produkcji oryginalnych na Polskę

W 2019 roku Izabela Łopuch za serial "Ślepnąć od świateł" odbierała Orła w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny (fot. Piotr Molęcki/East News)

Z polskim zespołem HBO Max rozstają się cztery osoby, w tym Izabela Łopuch, head of original production – ustalił "Presserwis".

Zwolnienia w działach produkcji HBO Max – nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach – są następstwem decyzji o zaprzestaniu dalszych prac nad lokalnymi produkcjami oryginalnymi serwisu w Skandynawii i Europie Środkowej, w tym w Polsce.

Czytaj też: Netflix wprowadzi wersję z reklamami bez nowych filmów i programów dla dzieci

– Pracownicy działu będą odchodzili z firmy w ciągu kilkunastu miesięcy w zależności od ukończenia projektów, nad którymi aktualnie pracują – informuje Agnieszka Niburska, PR director na Europę Środkową w HBO Max EMEA. 

Izabela Łopuch do polskiego oddziału HBO dołączyła w październiku 2012 roku. Była z ramienia HBO producentką takich seriali, jak: "Pakt" z Marcinem Dorocińskim, "Wataha" z Aleksandrą Popławską i Leszkiem Lichotą, "Ślepnąć od świateł" z Kamilem Nożyńskim, "Odwilż" z Katarzyną Wajdą i "Warszawianka" z Borysem Szycem.

Izabela Łopuch zanim trafiła do HBO, przez cztery lata pracowała w TVN, ostatnio jako producentka w departamencie produkcji fabularnych.

Czytaj też: KRRiT na odchodnym chce zdemolować rynek radiowy

(KOZ, 29.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.