Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 1 i TVP 2 stawiają w jesiennej ramówce na kontynuacje

Ramówkę TVP zaprezentowano w środę wieczorem (fot. KOZ)

TVP 1 jesienią pokaże nowe sezony serialu "Wojenne dziewczyny" i programu "Rolnik szuka żony". W TVP 2 oglądać będzie można kolejną edycję "The Voice of Poland" i wracający po latach teleturniej "Tak to leciało!". W TVP 3 nowością będzie blok "TVP 3 Info".

Piąty sezon serialu "Wojenne dziewczyny" emitowany będzie w niedziele o 20.15 (od 4 września). Z kolei o 21.15 pojawiać się ma dziewiąta edycja programu "Rolnik szuka żony", prowadzonego przez Martę Manowską.

Czytaj też: Zebrano już 330 tys. zł na pozew przeciwko ministrowi edukacji i autorowi podręcznika do hit

Jedynka zaplanowała także m.in. "Zielone I Love You – koncert Rafała Brzozowskiego" (w niedzielę 25 września o 18.30) i "Wielki Test. Media XXI wieku" (w środę 31 sierpnia o 21.05).

TVP 1 kontynuować będzie również teleturnieje "Gra słów – krzyżówka", "Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu". W ramówce pozostają seriale "Klan", "Kasta", "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Na sygnale". 

W TVP 2 w sobotę 3 września (o godz. 20) wystartuje 13. edycja "The Voice of Poland". Występy uczestników oceniać będzie debiutująca w roli trenerki Lanberry – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W fotelach trenerów ponownie widzowie zobaczą Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel.

Czytaj też: TVN Warner Bros. Discovery z prawami także do MŚ w skokach narciarskich. Dotąd miała je TVP

Po 10 latach do TVP 2 wraca teleturniej muzyczny "Tak to leciało!" (w niedziele o 16.10, od 4 września). Program poprowadzą Sławomir Zapała i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz. Teleturniej jest oparty na amerykańskim formacie "Don’t Forget the Lyrics!", a uczestnicy odgadują w nim teksty piosenek. Show produkuje Endemol Shine Polska. Program "Tak to leciało!" był już emitowany na antenie TVP 2 między 2008 a 2012 rokiem. Wtedy jego gospodarzem był wokalista Maciej Miecznikowski.

W TVP 2 jesienią nadal emitowane będą teleturnieje "Koło fortuny", "Familiada", "Va banque" i "Postaw na milion" oraz seriale "Barwy szczęścia", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

TVP 3 wprowadza do ramówki pasmo informacyjne "TVP 3 Info", które emitowane będzie w dni powszednie między 10 a 16.30, od 15 września. Pojawią się w nim najważniejsze wydarzenia dnia z całej Polski, zebrane i zaprezentowane przez dziennikarzy oddziałów terenowych TVP.

Czytaj też: Kanał Sportowy usunął materiały i zawiesił program z Hardkorowym Koksu

(KOZ, 25.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.