Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program "Surowi rodzice" po ośmiu latach wróci na antenę

W programie nastolatkowie sprawiający problemy wychowawcze trafiają na tydzień do surowszej rodziny, która ma zmienić ich zachowanie (screen: YouTube/TVNpl)

Trwają prace nad wznowieniem programu "Surowi rodzice", który powróci na antenę po ośmioletniej przerwie. Z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że cykl będzie nadawany na jednym z kanałów TVN.

"Surowi rodzice" to polska wersja brytyjskiego reality show "The World's Strictest Parents". W programie, przed laty nadawanym na głównej antenie TVN, nastolatkowie sprawiający problemy wychowawcze trafiają na tydzień do innej rodziny, która ma za zadanie zmienić ich zachowanie.

Trwają już castingi do programu. Za produkcję cyklu będzie odpowiadała firma Earl Grey. Producent i stacja nie podają, na kiedy zaplanowano premierę nowego sezonu.

Cykl "Surowi rodzice" budził kontrowersje. W latach 2012-2015 do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło na niego dziesięć skarg. Psychologowie i psychoterapeuci apelowali do TVN o zdjęcie programu z anteny. Ich zdaniem propagował on zachowania "bazujące na przemocy psychicznej".

Dotychczas ostatnią trzecią serię programu pokazano wiosną 2014 roku. Według Nielsen Media oglądało ją w TVN średnio 1,27 mln osób.

(MNIE, 10.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.