Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Liga angielska jednak zostaje w Canal+, sublicencja od Viaplay

Do tej pory, przez ponad 20 lat, angielska liga piłkarska była dostępna w całości w Canal+, ale prawa od sezonu 2022/23 do 2027/28 przejął Viaplay (fot. Pixabay.com)

Widzowie Canal+ nadal będą mogli oglądać mecze piłkarskiej Premier League. Będzie to możliwe dzięki sublicencji, którą stacja nabyła od głównego posiadacza praw – platformy Viaplay.

Do tej pory, przez ponad 20 lat, angielska liga piłkarska była dostępna w całości w Canal+, ale prawa od sezonu 2022/23 do 2027/28 przejął Viaplay.

Czytaj też: Viaplay spróbuje przejąć Premier Sports na rynku brytyjskim

Teraz Viaplay Group, właściciel Viaplay, udzielił Canal+ Polska sublicencji na transmisje dwóch czołowych meczów Premier League w każdej kolejce w sezonach 2022/23, 2023/24 i 2024/25. Mecze w Canal+ będzie można oglądać już od sierpnia, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Z kolei wszystkie spotkania Premier League, w tym również te obecne w Canal+, będzie można śledzić w Viaplay.

W ramach współpracy Viaplay Group i Canal+ Polska abonenci platformy satelitarnej Canal+, którzy posiadają pakiet kanałów Canal+, od jesieni zyskają też dostęp do serwisu streamingowego Viaplay.

Ponadto Canal+ Polska udzielił Viaplay Group sublicencji na transmisję w Polsce na żywo do dwóch spotkań każdej kolejki eWinner I Ligi Żużlowej. Te mecze równolegle będą dostępne też na kanałach i w serwisach Canal+.

Czytaj też: Dziś do sprzedaży trafił "Skarb Kibica", dodatek weekendowego "Przeglądu Sportowego"

(MNIE, 15.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.