Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP przenosi ukraiński serial "Tajemnice" z Jedynki do Trójki

Serial "Tajemnice" pokazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy (screen: VOD TVP)

Od 4 lipca ukraiński serial "Tajemnice" będzie nadawany nie w TVP 1, lecz w TVP 3. Choć wcześniej nadawca nie wspominał, że emisja w Jedynce ma być czasowa, teraz tłumaczy, że pasmo w TVP 1 służyło "wypromowaniu nowego tytułu".

Dotychczas serial obyczajowy "Tajemnice" można było śledzić od poniedziałku do piątku o 17.55 w TVP 1 i pierwotnie to pasmo miało być utrzymane także w lipcu. Telewizja Polska w zeszłym tygodniu wprowadziła jednak zmiany w programie. Od dziś serial będzie nadawany już tylko dwa razy w tygodniu i nie w Jedynce, ale w TVP 3 – w poniedziałki i wtorki o godz. 20.20.

Czytaj też: Rośnie liczba gospodarstw domowych odbierających kanały w nowym standardzie

"Emisja pierwszych odcinków »Tajemnic« w TVP 1 miała na celu wypromowanie nowego tytułu, korzystając z letniej przerwy w emisji »Klanu«. Ten cel został osiągnięty i po 20 odcinkach następuje zmiana, ponieważ w paśmie o 17:55 w TVP 1 zaczynamy emisję 4 sezonów »Wojennych dziewczyn« – przed jesienną premierą piątego sezonu" – uzasadnia Centrum Informacji TVP.

Serial "Tajemnice" z 2019 roku był emitowany w TVP 1 od początku czerwca. Produkcja pokazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy – od 1944 roku aż po pierwsze lata XXI wieku.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(MNIE, 04.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.