Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

AnywhereTV nadaje z nowego studia

Nowe studio jest niewielkie – dzięki temu rozmowy prowadzone są w kameralnej atmosferze (fot: AnywhereTV)

AnywhereTV, komponent wideo platformy medialnej Anywhere.pl, nadaje z nowego studia. Oferuje lepsze możliwości techniczne dla transmisji online.

Nowe studio AnywhereTV zaczęto budować na początku tego roku w pomieszczeniach Fabryki Norblina w Warszawie.

Ludzka atmosfera w nowym studiu AnywhereTV

– Stworzyliśmy miejsce, które daje nam możliwość produkcji streamingów live, rozmów z ciekawymi ludźmi – mówi Jakub Wejkszner, redaktor naczelny Anywhere.pl. – Jest to połączone z naszą platformą medialną, obejmującą dziewięć platform socialmediowych. Część tych produkcji trafia do naszych magazynów, które można pobrać na lotniskach, skanując kody QR lub korzystając ze standów NFC.

Czytaj też: Małgorzata Telmińska odchodzi z TVN 24

Nowe studio nie jest duże, ma zaledwie dwa na pięć metrów, ale – jak mówi Wejkszner – pozwala na realizację rozmów w kameralnej atmosferze. – Chodziło nam o ludzką atmosferę, pozbawioną sztywności, jaką czasem widać w innych programach – wyjaśnia.

Streamingi live są prowadzone na żywo bez żadnych cięć, przy użyciu trzech kamer. Obraz streamowany jest w jakości HD, a czasami w 4K, jeżeli wymaga tego sytuacja.

Oferta treści AnywhereTV jest szeroka. – Zawsze zależy nam na tym, żeby znaleźć rozmówcę, który ma interesujące poglądy, albo w interesujący sposób opowiada o tym, co robi – mówi Wejkszner. – Mamy podstrony dla współczesnych kobiet, które szukają czegoś więcej niż tylko nieskomplikowanego poradnictwa, ale mamy też przestrzeń na rozmowy z takimi ludźmi, jak były rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar.

Czytaj też: Lis nie pojawi się na razie w Tok FM w roli komentatora. Żakowski nie komentuje

(PAR, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.