Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Telmińska odchodzi z TVN 24

Telmińska zajmowała się głównie tematyką medyczną (screen Tvn24.pl)

Małgorzata Telmińska, reporterka TVN 24, po 21 latach pracy odchodzi ze stacji.

W wysłanym do współpracowników e-mailu dziennikarka podziękowała "wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma".

Czytaj też: List pożegnalny Miszczaka do pracowników z sugestią: "nie mówię żegnajcie, a do widzenia"

Telmińska pracowała w stacji od 2001 roku. Nie chciała komentować przyczyn swojego odejścia. W e-mailu zasugerowała jednak, że nie będzie więcej pracowała w mediach.

"Z całego serca życzę wszystkim wolności: żebyście zawsze mogli robić to, co kochacie i kochać, kogo chcecie! Dbajcie o siebie. Będę za was trzymać kciuki i zawsze Wam kibicować. Całusy! Ściskam! Telmi" – pożegnała zespół.

Czytaj też: Lis nie pojawi się na razie w Tok FM w roli komentatora. Żakowski nie komentuje

(KAP, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.