Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gong, Change Serviceplan, VMLY&R i Publicis Worldwide z nominacjami Cannes Lions

Publicis Worldwide trafiła na krótką listę nominowanych za projekt "Najmłodszy headhunter na świecie" zrealizowany dla Fundacji K.I.D.S. (screen: YouTube/IABPolska)

Gong, Change Serviceplan, VMLY&R i Publicis Worldwide znalazły się na liście nominowanych podczas festiwalu Cannes Lions.

Agencja digitalowa Gong trafiła na short listę w kategorii Outdoor, gdzie otrzymała nominację w podkategoriach Cultural Insight, Media/Entertainment i Single-market Campaign. Agencja została doceniona za kampanię reklamową serialu "Lupin", którą przygotowała dla polskiego oddziału Netflixa.

Czytaj też: Sieć partnerska Łukasza Skalika miała 2,9 mln zł zysku netto w 2021 roku

Z kolei Change Serviceplan trafiła na short listę w kategorii Radio & Audio, gdzie otrzymała nominację w podkategorii Casting & Performance za kampanię dla Polskiego Związku Głuchych - "Unmute: Louder than Decibels".

VMLY&R znalazła się na short liście w kategorii Health & Wellnes, otrzymując cztery nominacje w podkategorii Brand-led Education & Awareness za kampanię za "First aid for humanity" dla BNP Paribas i Czerwonego Krzyża.

Publicis Worldwide trafiła na krótką listę nominowanych za projekt "Najmłodszy headhunter na świecie" zrealizowany dla Fundacji K.I.D.S. - w kategorii Health & Wellnes w podkategoriach Fundraising & Advocacy i Corporate Image & Communication.

Zwycięzców w powyższych kategoriach poznamy 20 czerwca.

Czytaj też: Influencerzy są pozytywniej postrzegani przez konsumentów niż celebryci

(MNIE, 19.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.