Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Sport od 1 sierpnia w Czechach i na Słowacji z transmisjami Premier League

Subskrypcja Canal+ Sport z ligą angielską w Czechach i na Słowacji będzie możliwa od 189 koron (screen: Canalplussport.cz)

1 sierpnia w Czechach i na Słowacji wystartuje nowy telewizyjny kanał premium – Canal+ Sport. Jego głównym atutem będą transmisje meczów piłkarskiej ligi angielskiej. W Polsce po 25 latach Canal+ stracił prawa do Premier League na rzecz Viaplay.

Wspierany przez Canal+ Luxembourg kanał ma być dystrybuowany za pośrednictwem czeskiej platformy Skylink i słowackiej freeSAT obsługiwanych przez Canal+ oraz udostępniany za pośrednictwem aplikacji Skylink Live TV, dającej dostęp do wszystkich rozgrywanych jednocześnie meczów i transmisji konferencji pomeczowych.

Czytaj też: Canal+ nie zekranizuje "Listów zza grobu" Remigiusza Mroza. Prawa przejęła firma Aktiv Media

Canal+ Sport zostanie włączony do nowej oferty Kombi+ w Skylink i freeSAT, których miesięczna cena rozpocznie się od 349 koron czeskich, czyli 14,1 euro. Ten sam pakiet obejmuje również inne kanały sportowe, takie jak Sport1 i Sport2, które oferują Formułę 1, a także inne mecze piłkarskie. Możliwe ma być również wykupienie subskrypcji Canal+ Sport osobno za 189 koron miesięcznie. W obydwu przypadkach z możliwością natychmiastowego anulowania i bez żadnych zobowiązań.

(MAC, 20.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.