Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Systemy antenowe Grupy TVN będą zasilane zieloną energią

Pierwsze moduły fotowoltaiczne zostaną zainstalowane w czerwcu na budynku TVN przy ul. Augustówka 3 w Warszawie (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Grupa TVN rozpoczęła montaż paneli fotowoltaicznych na dachach swoich budynków. Dzięki temu do zasilania anten telewizyjnych będą wykorzystywane odnawialne źródła energii.

Pierwsze moduły fotowoltaiczne zostaną zainstalowane w czerwcu na budynku przy ul. Augustówka 3 w Warszawie. Pojawi się tam 70 paneli. Kolejne zostaną zamontowane na przełomie sierpnia i września na budynku grupy przy ul. Powsińskiej 4 w Warszawie. Znajdzie się tam 26 paneli.

Czytaj też: KRRiT chce monitorować rodziny w serialach: ile kobiet, kto pracuje, kto w kuchni

Na działania ekologiczne stawia też Grupa Polsat Plus, która wyprodukowała przyjazny dla środowiska autobus wodorowy. Od środy będą mogli nim podróżować mieszkańcy Gdańska.

(MNIE, 16.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.