Właściciele radia Tok FM  |  Polskie Radio zakończyło współpracę  |  Eksperci o sukcesie Mai Chwalińskiej  |  Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Właściciele radia Tok FM  |  Polskie Radio zakończyło współpracę  |  Eksperci o sukcesie Mai Chwalińskiej  |  Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Właściciele radia Tok FM  |  Polskie Radio zakończyło współpracę  |  Eksperci o sukcesie Mai Chwalińskiej  |  Dyrektorka generalna agencji AKPA  |  Przetarg Urzędu Transportu Kolejowego  |  Agencja fotograficzna East News na niewielkim minusie  |  Naziemny Puls 2 bez kontynuacji serialu  |  Zestawienie kanałów dokumentalnych  |  Widownia "Gliniarzy" w Polsacie  |  Kolejny sezon "Gogglebox" w TTV  |  Program Gabi Drzewieckiej w TVP 2  |  Instytut Zarządzania Informacją  |  Najpopularniejsze domeny w Polsce  |  Małgorzata Seck tworzy aplikację  |  Miesięcznik "Weranda Country"  |  Google uruchamia nowe raporty. Mają pomóc w analizie wyświetleń stron i w SEO  |  Rynek reklamy w pierwszym kwartale  |  Komfort zawiesza wybór agencji  |  Centrum Medyczne MediSpace  |  Trzy oferty w przetargu  |  Grono sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego  |  WPP i Publicis powalczą o wart prawie 3 mld dol. budżet mediowy Coca-Coli  |  Meta częściowo wygrywa spór z KE przed unijnym sądem i zaczyna spór z Australią  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 44 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Systemy antenowe Grupy TVN będą zasilane zieloną energią

Pierwsze moduły fotowoltaiczne zostaną zainstalowane w czerwcu na budynku TVN przy ul. Augustówka 3 w Warszawie (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Grupa TVN rozpoczęła montaż paneli fotowoltaicznych na dachach swoich budynków. Dzięki temu do zasilania anten telewizyjnych będą wykorzystywane odnawialne źródła energii.

Pierwsze moduły fotowoltaiczne zostaną zainstalowane w czerwcu na budynku przy ul. Augustówka 3 w Warszawie. Pojawi się tam 70 paneli. Kolejne zostaną zamontowane na przełomie sierpnia i września na budynku grupy przy ul. Powsińskiej 4 w Warszawie. Znajdzie się tam 26 paneli.

Czytaj też: KRRiT chce monitorować rodziny w serialach: ile kobiet, kto pracuje, kto w kuchni

Na działania ekologiczne stawia też Grupa Polsat Plus, która wyprodukowała przyjazny dla środowiska autobus wodorowy. Od środy będą mogli nim podróżować mieszkańcy Gdańska.

(MNIE, 16.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.