Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Latem TVP 1 i TV 4 z premierowymi ukraińskimi serialami

"Pierścionek z rubinem" przedstawia historię dwóch sióstr, których życie zmienia się przez nieszczęśliwy wypadek drogowy (screen: YouTube/Svetofor Film)

W letniej ramówce TVP 1 (Telewizja Polska) i TV 4 (Telewizja Polsat) znalazły się premierowe ukraińskie seriale obyczajowe.

W Jedynce od początku czerwca, od poniedziałku do piątku o 17.55, można śledzić serial "Tajemnice" z 2019 roku, który pokazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy – od 1944 roku aż po pierwsze lata XXI wieku.

Czytaj też: KRRiT chce monitorować rodziny w serialach: ile kobiet, kto pracuje, kto w kuchni

Z kolei od końca czerwca, w dni powszednie o 16.55 i 17.55, widzowie TV 4 będą mogli oglądać serial "Pierścionek z rubinem" (2018), przedstawiający historię dwóch sióstr, których życie zmienia się przez nieszczęśliwy wypadek drogowy.

Ukraińskie seriale pokazuje też m.in. Tele 5 (Polcast Italia).

Czytaj też: Spotify stworzył radę ekspertów do zwalczania mowy nienawiści i dezinformacji

(MNIE, 16.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.