Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Disney+ będzie sprzedawany w pakietach Polsat Box, Netii i Plusa

Regularna cena samodzielnej subskrypcji serwisu Disney+ w dniu startu wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej (fot. materiały prasowe)

Startujący we wtorek serwis streamingowy Disney+ będzie dostępny także w ofertach pakietowych Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go.

Grupa Polsat Plus podkreśla, że będzie jedynym operatorem usług płatnej telewizji i telekomunikacyjnym w Polsce, który będzie oferował Disney+. Tym samym grupa potwierdziła informacje "Presserwisu" o wspólnej ofercie obu firm.

Czytaj też: Netflix potwierdza: będzie drugi sezon "Squid game"

Disney+ znajdzie się: w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej Polsat Box (w pakietach z kanałami tv od 35 zł miesięcznie), w Polsat Box Go w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+ w cenie 50 zł miesięcznie, ale też w Plusie, Plush i Netii m.in. bez opłat przez rok przy umowie np. na internet czy telefon na dwa lata (po okresie promocyjnym koszt usługi to 28,99 zł miesięcznie). Disney+ będą mogli nabyć nowi i obecni klienci Grupy Polsat Plus.

Regularna cena samodzielnej subskrypcji serwisu Disney+ w dniu startu wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.

Czytaj też: Sheryl Sandberg z Mety pod lupą śledczych

(MNIE, 13.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.