Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rocket Science wprowadzi Infinix Mobile do Polski i Czech

Marka jest dostępna na 40 rynkach na całym świecie (fot. materiały prasowe)

Szanghajski producent smartfonów Infinix Mobile wybrał agencję Rocket Science do przeprowadzania działań promocyjnych przy wprowadzaniu marki na pierwsze rynki w Europie – do Polski i Czech.

Rocket Science odpowiada za działania public relations, obsługuje kanały w social mediach i koordynuje współpracę z liderami opinii. Firma będzie również prowadzić kampanie digitalowe i inne działania marketingowe w obydwu krajach. W 2021 roku do sprzedaży trafił pierwszy flagowy laptop spółki, stworzony we współpracy z Microsoftem i Intel komputer z serii INBOOK X1.

Czytaj też: Kontrowersyjny spot Gdyni o miejscach dla niepełnosprawnych. "Chcesz zostać na śniadanie?"

Infinix Mobile należy do portfolio chińskiego Transsion Holdings, którego strategia dotychczas skupiała się na działaniach promocyjnych w krajach rozwijających się.

(KAP, 13.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.