Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Mosiej-Sitek po 14 latach odchodzi z Agory

Joanna Mosiej-Sitek w Agorze będzie pracować do końca sierpnia (fot. materiały prasowe)

Zastępczyni wydawcy "Gazety Wyborczej" Joanna Mosiej-Sitek odchodzi z Agory – dowiedział się "Presserwis".

Joanna Mosiej-Sitek po 14 latach zrezygnowała z pracy w Agorze.

Czytaj też: Rzeczpospolita, GW, DGP i inni - Repropol zapłaci im rekordowe kwoty

W ostatnim czasie Joanna Mosiej-Sitek odpowiadała za działania "Wyborczej" zwiazane z digitalizacją i rozwojem subskrypcji Wyborcza.pl, obszar sprzedaży rozwoju produktów dla klientów, IT, analiz i SEO, a także markę "Wysokie Obcasy". Zarzadząła kilkunastoosobowym zespołem.

– Rozstaliśmy się za porozumieniem stron. To moja decyzja – mówi "Presserwisowi" Joanna Mosiej-Sitek. W Agorze pozostaje do końca sierpnia.

Czytaj też: Będzie protest przed siedzibą Radia Łódź. Radiowców wesprą górnicy z "Sierpnia 80"

Zaczynała w 2008 roku w "Gazecie Wyborczej" jako account manager. Później przez dwa lata była head of key account group Gazeta.pl, a następne dwa latach pracowała jako dyrektorka sprzedaży magazynów "GW". Od 2016 roku była redaktorką naczelną "Wysokich Obcasów Praca" oraz zastępczynią wydawcy "Gazety Wyborczej".

(BAE, 09.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.