Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wynajmiesz? Ukraińska agencja kreatywna pokazuje Rosjanom takie „miejsca noclegowe"

Serwis Rusmir.com.ua przypomina wyglądem witryny Airbnb czy Booking.com (screen: Rusmir.com.ua)

Ukraińska agencja kreatywna Bickerstaff.734 uruchomiła witrynę Rusmir.com.ua. Serwis przypomina strony do rezerwowania noclegów, a w rzeczywistości ma pokazać Rosjanom, jak naprawdę wygląda wojna w Ukrainie.

Na stronie można znaleźć fikcyjne oferty rezerwacji pokojów w zniszczonych przez rosyjskie wojsko ukraińskich miastach. Zdjęcia są uzupełnione ironicznymi opisami.

"Dobrze wentylowana przestrzeń, wysokie sufity skierowane ku niebu, widok na centralny plac, mnóstwo miejsc parkingowych" - można przeczytać w opisie zbombardowanego przez Rosjan bloku.

Czytaj też: RMF FM nie komentuje konsultacji z Mazurkiem planów zwolnienia Manna

Po kliknięciu w przycisk "rezerwuj" pojawia się informacja, że właściciel pokoju został zmuszony do jego opuszczenia z powodu działań "wyzwoleńczych" rosyjskich wojsk. Pod komunikatem znajduje się link do kanału "Prawda o wojnie w Ukrainie" na Telegramie.

Serwis Rusmir.com.ua przypomina wyglądem witryny Airbnb czy Booking.com, które z powodu wojny w Ukrainie wycofały się z działalności w Rosji.

(MNIE, 18.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.