Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dzień dobry wakacje" od końca czerwca na antenie TVN

"Dzień dobry wakacje" zaczynać się będzie o 9 rano (fot. Bartosz Krupa/East News)

TVN od końca czerwca emitować będzie program "Dzień dobry wakacje", który w letniej ramówce zastąpi codzienne wydanie "Dzień dobry TVN". Stacja ma też pokazać kolejną edycję Top of the Top Sopot Festival.

Jak wynika z informacji "Presserwisu" pewne jest, że "Dzień dobry wakacje" nadawane będzie w soboty i niedziele. Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji, czy w sierpniu - tak jak w zeszłym roku - pojawią się również wydania w dni powszednie.

Czytaj też: Grupa Polsat Plus raportuje znacznie mniejszy zysk kwartalny niż rok temu

"Dzień dobry wakacje" będzie krótsze niż "Dzień dobry TVN". Program ma rozpoczynać się godzinę później - czyli nie o 8, a o 9 rano.

W letniej ramówce premierowo nadawane będą codzienny serial "Na Wspólnej" i program "Uwaga!". TVN ma też pokazać kolejną edycję Top of the Top Sopot Festival. W zeszłym roku transmisję z festiwalu śledziło średnio 1,79 mln widzów (dane Nielsen Media).

Czytaj też: W najnowszym numerze "Polityki" nie ma felietonu Kuby Wojewódzkiego

(KOZ, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.