Dział: PRASA

Dodano: Maj 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Czuchnowski od miesiąca nie publikuje w "GW". "Jego status się nie zmienił"

O powodach, dla których ostatnio nie pisze w "Gazecie Wyborczej", Wojciech Czuchnowski poinformował w mediach społecznościowych (screen: YouTube/Superstacja)

Od połowy kwietnia nie pojawiają się teksty Wojciecha Czuchnowskiego w "Gazecie Wyborczej" (Agora). – Nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o status Wojciecha Czuchnowskiego w redakcji "Wyborczej" – informuje Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

Ostatni tekst Czuchnowskiego "Wielkie wybuchy Macierewicza. Raport pełen sprzeczności i bez przekonujących dowodów" pojawił się w "Wyborczej" 11 kwietnia, czyli niecały miesiąc temu.

O powodach, dla których nie pisze w ostatnim czasie w "Gazecie Wyborczej", Wojciech Czuchnowski poinformował wczoraj w mediach społecznościowych. "Nie piszę od dłuższego czasu, bo odchodzi moja najdroższa żona Agnieszka" – przekazał na Twitterze. 

Wojciech Czuchnowski pracuje w "Gazecie Wyborczej" od 20 lat, jest laureatem wielu nagród branżowych, zwycięzcą Grand Press 2020 w kategorii Dziennikarstwo śledcze, zdobywcą (wraz z Judytą Watołą) prestiżowej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2020. 

(BAE, 10.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.