Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Codzienny serial TVN Siedem "Papiery na szczęście" ma być kontynuowany jesienią

Emisja wiosennych odcinków zakończy się pod koniec maja (fot. Fokusmedia.com.pl/TVN)

TVN Siedem będzie kontynuować codzienny serial "Papiery na szczęście" w jesiennej ramówce - wynika z ustaleń "Presserwisu".

"Papiery na szczęście" we wrześniu 2021 roku zastąpiły w ramówce poprzedni codzienny serial "Zakochani po uszy". Pod koniec maja TVN Siedem zakończy emisję wiosennych odcinków, ale nie będzie to koniec serialu. - Produkcja pracuje nad kolejnymi wątkami, nagrania trwają - informuje Joanna Górska, dyrektorka PR w Grupie TVN.

Czytaj też: Średnio 704 tys. widzów oglądało w TVN reality show "Przez Atlantyk"

"Papiery na szczęście" to historia Marty (w tej roli Adriana Kalska), żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić luksusowe życie i zacząć wszystko od zera.

Czytaj też: W majowym cenniku TVN najdroższe są "Fakty"

Serial "Papiery na szczęście", emitowany od poniedziałku do czwartku o 19.30, jesienią 2021 roku śledziło w TVN Siedem średnio 240 tys. widzów (dane Nielsen Media).

(KOZ, 22.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.