Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CD Projekt opóźnia premierę gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na konsole

CD Projekt będzie kontynuował produkcję "Wiedźmina 3: Dziki Gon" na konsole najnowszej generacji, ale już w oparciu o wewnętrzny zespół deweloperski (fot. Piotr Molęcki/East News)

CD Projekt zdecydował o przesunięciu premiery gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, którą planowano na drugi kwartał br.

CD Projekt będzie kontynuował produkcję "Wiedźmina 3: Dziki Gon" na konsole najnowszej generacji, ale już w oparciu o wewnętrzny zespół deweloperski. Wcześniej nad grą pracowało studio Saber Interactive.

"Spółka jest w trakcie oceny zakresu pozostałych do wykonania prac i zdecydowała o przesunięciu premiery uprzednio planowanej na drugi kwartał bieżącego roku" - podał CD Projekt w komunikacie.

Na razie nie przedstawiono nowego terminu premiery.

Na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego powstają nie tylko gry. Na Netflixie można oglądać serial "Wiedźmin".

(MNIE, 14.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.