Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat i TVP pokażą charytatywne mecze piłkarskie dla Ukrainy

Legia zagra z Dynamem Kijów we wtorek, Lechia z Szachtarem Donieck w czwartek (fot. Pixabay.com)

Polsat i TVP pokażą na swoich antenach charytatywne mecze piłkarskie, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.

Dziś w TVP 1 i TVP Sport będzie można zobaczyć spotkanie Legia Warszawa - Dynamo Kijów. Mecz rozpocznie się o 20.30 na stadionie Legii. Skomentują go Maciej Iwański i Robert Podoliński. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a reporterem będzie Maciej Barszczak.

Czytaj też: "Wiadomości" TVP przepraszają za "ukraińskie barbarzyństwo" na pasku

Z kolei w czwartek Polsat i Polsat Sport będą transmitowały mecz Lechia Gdańsk - Szachtar Donieck, który zostanie rozegrany na Polsat Plus Arena Gdańsk. Transmisję będzie można śledzić od 19.25 w Polsacie i Polsat Sport. Studio poprowadzi Marcin Lepa. Spotkanie skomentują Cezary Kowalski i Marcin Kaczmarek. Relacje reporterskie przygotuje Paulina Czarnota-Bojarska.

(MNIE, 12.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.