Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet rozwija dwa nowe lifestylowo-rozrywkowe formaty wideo

Na pierwsze trzy odcinki programu "Onet Styl Życia" złożą się: #dobrostan z Małgorzatą Ohme, #design z Anną Pietraszek-Sawicką i Dominiką Olszyną oraz #miasto z Martą Wierzbicką (fot. materiały prasowe)

Dzisiaj w Onecie odbędzie się premiera nowego programu "Onet Styl Życia" (Ringier Axel Springer Polska). Prowadzące Małgorzatą Ohme, Dominika Olszyna, Marta Wierzbicka oraz Anna Pietraszek-Sawicka porozmawiają o designie, psychologii, kulturze i modzie. Wczoraj redakcja Plejady ruszyła z nowym formatem wideo - "To się kręci!", który jest realizowany w technologii 360 stopni. 

Premierowe odcinki programu będzie można oglądać w Onecie w każdą środę o godz. 11. Każdy ma być odzwierciedleniem osobowości prowadzącego. Na pierwsze trzy odcinki programu "Onet Styl Życia" złożą się: #dobrostan z Małgorzatą Ohme, #design z Anną Pietraszek-Sawicką i Dominiką Olszyną oraz #miasto z Martą Wierzbicką. Format będzie rozwijany o kolejne tematy lifestylowe i kolejnych prowadzących.

RASP odświeża kategorię lifestyle

- Nowe pasmo programu Onet Styl Życia jest pierwszym elementem nowej strategii obszaru lifestyle w Onecie. Z przeprowadzonych badań wiemy, że mamy znaczne wzrosty - aż 37 proc. kobiet deklaruje, że w czasie pandemii częściej wchodziły na naszą stronę główną - mówi Dominika Olszyna, redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Kultura. - W tym roku naszym strategicznym celem jest odświeżenie kategorii lifestyle, poszerzenie tematyki, zaangażowanie różnych grup użytkowniczek i użytkowników - dodaje.

Czytaj też: Felietony Igi Świątek w Onecie i "Przeglądzie Sportowym"

Pierwsze wydanie programu "Onet Styl Życia #dobrostan" poprowadzi 6 kwietnia Małgorzata Ohme. Odcinek będzie poświęcony zdrowemu egoizmowi, a w programie jako goście pojawią się Aleksandra Potykanowicz, psycholożka oraz Iwona Guzowska, pięściarka i kickbokserka.

"To się kręci!"– nowy format w technolgii 360

Natomiast wczoraj redakcja Plejady ruszyła z programem "To się kręci!", który jest realizowany w technologii 360 stopni. Nowe odcinki programu będą dostępne w każdy wtorek o godz. 15, na stronie głównej Onetu i Plejady. Program wzbogaci także ofertę wideo dostępną na kanale Plejady w serwisie YouTube. W pierwszym odcinku widzowie przenieśli się na plan teleturnieju "Milionerzy", gdzie gospodarz programu - Hubert Urbański - oprowadził ich po studiu, a także zdradził tajemnice formatu.

(BAE, 06.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.