Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Felietony Igi Świątek w Onecie i "Przeglądzie Sportowym"

Felietony Igi Świątek mówią o osobistych przeżyciach, o tenisie i drodze do miana najlepszej tenisistki na świecie (fot. materiały prasowe)

Felietony Igi Świątek, która w poniedziałek oficjalnie została tenisistką numer jeden światowego rankingu WTA, już od dziś mogą czytać użytkownicy Onetu i "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska). Kolejne będą publikowane co tydzień.

Pierwszy z serii pięciu tekstów pojawił się w poniedziałek w serwisie Onet Sport. Felietony mówią o osobistych przeżyciach, o tenisie i drodze do miana najlepszej tenisistki na świecie.

Czytaj też: Marketing a Iga Świątek. "Jej jedyny minus to fakt, że nie jest z Ameryki"

Felietony Igi Świątek pierwotnie ukazały się w języku angielskim w styczniu br. w BBC Sport. Były przygotowywane we współpracy z dziennikarzem BBC. Dla polskich czytelników zostały przez autorkę uzupełnione i zaktualizowane o bieżące wydarzenia.

Według danych Mediapanelu serwis Przegladsportowy.pl w lutym odwiedziło 1,69 mln użytkowników.

(BAE, 05.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.