Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy zakończył współpracę z Leroy Merlin

(screen YouTube.com/Kanał Sportowy)

Kanał Sportowy zakończył współpracę z firmą Leroy Merlin - firmą, która zamierza wciąż być obecna w Rosji, mimo inwazji tego kraju na Ukrainę.

Tomasz Smokowski w trakcie "Mocy futbolu" na YouTube przekazał, że nie będą kontynuować współpracy z Leroy Merlin. Sieć sklepów budowlano-remontowych została partnerem Kanału Sportowego na początku roku i miała być nim przez cały rok 2022. 

"Dla nas z przyczyn oczywistych nie kontynuujemy tej współpracy. Co prawda polski oddział Leroy Merlin robi wiele i szanujemy to, co robią, bo angażują się jako wolontariusze. Sam polski oddział przekazał 4,5 mln złotych na rzecz potrzebujących za naszą wschodnią granicą - mówi Tokasz Smokowski.

Ale dodał: "Natomiast, jak pewnie doskonale wiecie, francuska centrala ma na ten temat zupełnie, ale to zupełnie inne widzenie świata. I nam się to widzenie świata nie podoba" - powiedział Smokowski.

?t=1718

(KOZ, 14.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.