Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Osaczony" od 28 lutego w Polsacie

W serialu "Osaczony" występują m.in. Eryk Lubos i Leszek Lichota (fot. materiały prasowe)

Serial "Osaczony" zadebiutuje w Polsacie 28 lutego. Będzie go można oglądać w poniedziałki wieczorem - ustalił "Presserwis".

Serial będzie nadawany po dwa odcinki - o 20 i 21. "Osaczony" składa się z sześciu epizodów, więc telewizyjna emisja potrwa trzy tygodnie. Jesienią w tym paśmie emitowano "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Stacja nie zdecydowała się na razie na produkcję kolejnej edycji show.

Pierwotnie "Osaczony" miał zostać pokazany w Polsacie wiosną 2021 roku. We wrześniu zeszłego roku trafił do płatnego serwisu stremingowego Polsat Box Go.

Czytaj też: Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Jagiellonowie". Powstanie 125 odcinków

W serialu, który opowiada o poszukiwaniach mordercy sześcioletniego chłopca, występują m.in. Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska, Wojciech Błach i Mateusz Janicki. "Osaczony" jest oparty na australijskiej licencji, a jego producentem jest firma TFP.

(MNIE, 27.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.