Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat wiosną bez "Tańca z gwiazdami"

W ostatniej wyemitowanej edycji jurorami byli: Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski (fot. Piotr Molęcki/East News)

Wiosną Polsat nie pokaże kolejnej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - ustalił "Press".

O tym, że następna edycja będzie nadawana wiosną 2022 roku, informowano w finałowych "Kulisach Tańca z gwiazdami", pokazanych pod koniec października ub.r. Z naszych informacji wynika, że ostatecznie Polsat zdecydował o nieumieszczaniu "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" w wiosennej ramówce.

Osoby zaangażowane w projekt informują, że program może wrócić na antenę jesienią, ale podkreślają, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły. Polsat oficjalnie nie komentuje sprawy.

Program w nowym paśmie stracił widzów

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie jest pokazywany od wiosny 2014 roku. Najpierw nadawano go dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Od wiosny 2017 był emitowany raz w roku, a od wiosny 2019 ponownie dwa razy. Jedenasta edycja z powodu pandemii trwała wyjątkowo dwa sezony (wiosna i jesień 2020). Wiosną 2021 roku program miał przerwę w emisji. Powrócił do Polsatu jesienią ubiegłego roku. Według Nielsen Media emitowaną wtedy 12. edycję śledziło średnio 1,35 mln widzów - o 396 tys. mniej, niż rok wcześniej kontynuację 11. edycji. Jesienią 2021 roku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po raz pierwszy nadawano w poniedziałki. Poprzednie edycje można było śledzić w piątki.

Od wiosny 2005 do jesieni 2011 roku program - pod tytułem "Taniec z gwiazdami: - pokazywał TVN. Stacja zrealizowała 13 edycji formatu. 

(MNIE, 17.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.