Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były dyrektor w Wiośnie Biedronia i Lewicy pokieruje komunikacją TVN Grupa Discovery

Jan Mróz w latach 2007-2012 był reporterem TVN 24 (fot. materiały prasowe)

Jan Mróz od lutego będzie dyrektorem pionu komunikacji i public affairs w TVN Grupa Discovery.

Mróz dołączy do zespołu zarządzającego grupy. W strukturach Discovery podlegać będzie Espenowi Skolandzie, SVP communications EMEA.

"Integrujemy i poszerzamy kompetencje w ramach jednego pionu komunikacji i public affairs. Pion, którym od 1 lutego pokieruje Jan Mróz, będzie odpowiadać za zewnętrzną komunikację korporacyjną oraz public affairs, a także za koordynację tych obszarów z komunikacją wewnętrzną nadzorowaną przez Rafała Mikołajczyka" - informuje biuro prasowe TVN Grupa Discovery.

Czytaj też: Za miesiąc wygasa koncesja TVN Siedem. "KRRiT działa na szkodę rynku medialnego"

Jan Mróz do TVN Grupa Discovery przechodzi z agencji SEC Newgate CEE, gdzie od września 2021 roku był szefem zespołu public affairs. Wcześniej był m.in. dyrektorem komunikacji Wiosny Biedronia, dyrektorem biura prasowego Lewicy i rzecznikiem Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Mróz w przeszłości pracował w TVN - w latach 2007-2012 był reporterem TVN 24.

Rok temu z TVN Grupa Discovery rozstał się Marcin Barcz, członek zarządu i dyrektor komunikacji korporacyjnej. Obecnie dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej jest Katarzyna Issat.

(KOZ, 26.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.