Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koronawirus wstrzymał produkcję show "Twoja twarz brzmi znajomo"

W jury programu zasiada m.in. Michał Wiśniewski (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polsat odwołała zaplanowane na najbliższe dni pierwsze nagrania 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Powodem jest kolejna fala epidemii.

Zdjęcia do programu przesunięto w trosce o bezpieczeństwo uczestników i osób realizujących show. Polsat nie podaje, czy i u kogo z ekipy wykryto koronawirusa.

Czytaj też: Polsat rozpoczyna realizację 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nowa data rozpoczęcia zdjęć nie została ustalona. W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji programu na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie.

Wstępnie premiera nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jest planowana na początek marca. Uczestnikami wiosennego sezonu będą m.in. aktor kabaretowy Andrzej Kozłowski, piosenkarka Anna Rusowicz i aktor Patryk Cebulski.

Czytaj też: Na widowni "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu zasiądą tylko zaszczepieni

W marcu 2020 roku z powodu pandemii zawieszono emisję 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", przesuwając ją na jesień.

(MNIE, 20.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.