Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na widowni "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu zasiądą tylko zaszczepieni

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" prowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski (fot. materiały prasowe)

W nagraniach programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" w charakterze publiczności mogą uczestniczyć tylko osoby zaszczepione.

Jak poinformowała w mediach społecznościowych firma PublicoTV, która organizuje publiczność m.in. dla Polsatu, zapisać na widownię programu mogą się tylko osoby, które przyjęły minimum jedną dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.

"Bardzo prosimy, żeby każdy miał przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej. Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce!" - podano.

W przesłanym "Pressowi" oświadczeniu firma PublicoTV napisała, że zależy jej na nagraniu programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z publicznością, dlatego na jego widownię szuka osób zaszczepionych, aby zminimalizować możliwość zakażenia. - Przy innych produkcjach typu "Mam talent" i "Milionerzy" widownia jest testowana na obecność koronawirusa. Dobro naszej publiczności i każdej produkcji jest dla nas najważniejsze - informuje firma.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, nie odpowiedział na nasze pytania w tej sprawie. Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska, firmy produkującej show, nie znał sprawy. Wyjaśnień miała udzielić producentka widowiska, ale do zamknięcia wydania "Presserwisu" nie otrzymaliśmy od niej informacji na ten temat.

Piętnastą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsat pokaże w jesiennej ramówce.

(MNIE, 29.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.