Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Konopka nie poprowadzi już w TVN "Superwizjera"

Jolanta Konopka była gospodynią "Superwizjera" od 2001 roku (fot. materiały prasowe)

Jolanta Konopka odeszła z redakcji magazynu reporterskiego "Superwizjer" w TVN, z którym była związana od 20 lat. Od przyszłego roku program poprowadzi nowa osoba.

Konopka była gospodynią "Superwizjera" od 2001 roku. Wcześniej prowadziła "Fakty Południe". Przed podjęciem pracy w TVN była związana z Polonią 1 i Telewizją Krater. W tym tygodniu, w ostatnim w sezonie "Superwizjerze", pożegnała się z widzami.

Jarosław Jabrzyk, szef programu, przekazał nam, że nowy prowadzący pojawi się w kolejnej serii, która ruszy najprawdopodobniej w lutym. O powodach odejścia Konopki nie chciał rozmawiać, odsyłając do biura prasowego TVN. - Jolanta Konopka przeszła na emeryturę - informuje Joanna Górska, dyrektorka działu PR.

Program "Superwizjer" można oglądać też w TVN 24, ale na tej antenie ma on innych prowadzących, m.in. Roberta Kantereita. Dodatkowo reportażom towarzyszy rozmowa z gośćmi w studiu.

(MNIE, 16.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.