Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z przetargiem na działania promocyjne

Aby wziąć udział w przetargu, wymagane jest wpłacenie wadium w wysokości 33 tys. zł (fot. Pawel Wodzynski/East News)

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poszukuje agencji, która przygotuje spoty reklamowe, grafiki, materiały prasowe i dokona zakupu przestrzeni reklamowych w prasie.

Przetarg składa się z dwóch części: w pierwszej wymagane jest stworzenie spotów instruktażowych, promocyjnych i animacji. W drugiej zwycięska agencja będzie odpowiedzialna za tworzenie materiałów prasowych i publikację ich w prasie. Aby wziąć udział w pierwszej części przetargu, firmy muszą przedstawić przykładowy scenariusz i koncepcję spotu TV, który będzie odpowiadał za 24 proc. oceny oferty, najważniejszym kryterium ma być cena (44 proc.). Do części prasowej agencja ma przygotować przykładowy artykuł prasowy promujący działalność ministerstwa.

Wymagane jest wpłacenie wadium - 21 tys. zł za pierwszą część zamówienia, 12 tys. zł za drugą. Oferty można składać do 7 grudnia.

(KAP, 15.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.