Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Face it! i RAS Associates będą działały wspólnie na terenie UE i Ameryki Płn.

Joanna Adamiak z Face It! wyjaśnia, że decyzja o wsółpracy wynika z chęci zaistnienia na nowych rynkach (fot. materiały prasowe)

Warszawska agencja Face It! i filadelfijska RAS Associates LLC rozpoczęły współpracę, której celem jest dotarcie do potencjalnych klientów w Europie i Ameryce Północnej.

Obie firmy otworzyły wirtualne biura w miastach, w których znajduje się siedziba partnera. Jest to odpowiedź agencji na globalną sytuację ekonomiczną, która ma pomóc w rozwoju obu firm oraz ułatwić dotarcie do europejskich firm, które potrzebują wsparcia w całej Ameryce Północnej, jak i firm amerykańskich, które działają również na rynku europejskim. Decyzja o nawiązaniu partnerstwa jest następstwem kilkuletniej współpracy między firmami. "Nasze biznesowe partnerstwo daje obu agencjom możliwość zaistnienia na nowych rynkach" wyjaśnia Joanna Adamiak, prezeska polskiej agencji.

(KAP, 19.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.