Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 dziś znów bez Skórzyńskiego

Krzysztof Skórzyński po raz ostatni poprowadził "Sprawdzam" w piątek 17 września (fot. materiały prasowe)

TVN 24 trzeci tydzień z rzędu nie pokaże piątkowego programu publicystycznego "Sprawdzam" Krzysztofa Skórzyńskiego. 

Dziennikarz "Faktów" TVN i TVN 24 został zawieszony niemal trzy tygodnie temu (w poniedziałek, 20 września) po tym, jak okazało się, że doradzał szefowi kancelarii premiera Michałowi Dworczykowi. Świadczyć o tym miał e-mail ze stycznia 2021 roku, który wyciekł do sieci ze skrzynki Dworczyka. Skórzyński wcześniej zaprzeczał, by kiedykolwiek doradzał politykowi. Gdy pojawiły się dowody, zamilkł i nie odniósł się już do sprawy.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery w czwartek poinformowało o zmianie piątkowej ramówki TVN 24. O godz. 20, kiedy zwyczajowo oglądać można było program "Sprawdzam" Krzysztofa Skórzyńskiego", stacja wyemituje program "Strefa zamknięta" - będzie to prowadzona przez Piotra Marciniaka debata o stanie wyjątkowym.

Krzysztof Skórzyński po raz ostatni poprowadził "Sprawdzam" w piątek 17 września.

Nadawca cały czas nie odniósł się do ujawnionej korespondencji Skórzyńskiego z Michałem Dworczykiem. Na Twitterze 20 września poinformował tylko o zawieszeniu dziennikarza do czasu wyjaśnienia sprawy.

(KOZ, 08.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.