Dział: PRASA

Dodano: Październik 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eliza Olczyk wróciła do redakcji "Wprost"

Eliza Olczyk była już związana z tygodnikiem "Wprost" - w latach 2015-2020 (screen: YouTube/Wprost)

Z początkiem października, po półtorarocznej przerwie, do redakcji "Wprost" wróciła Eliza Olczyk, a Klaudia Zawistowska została redaktorem SEO. Z kolei do redakcji Zdrowie.wprost.pl dołączyła Katarzyna Świerczyńska.

Olczyk była związana z tygodnikiem "Wprost" w latach 2015-2020. Później współpracowała z tygodnikiem przy rubryce "Niedyskrecje Parlamentarne". Publikowała m.in. w "Życiu Warszawy", "Rzeczpospolitej" i "Dzienniku Polska-Europa-Świat". Prowadzi pasmo publicystyczne w Polskim Radiu 24 i przeprowadza wywiady dla magazynu "Plus Minus".

Katarzyna Świerczyńska wcześniej była związana m.in. ze szczecińską "Gazetą Wyborczą" i Radiem Szczecin. Natomiast Klaudia Zawistowska poprzednio pracowała w Wirtualnej Polsce.

(MNIE, 06.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.