Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Osiem ekip reporterskich TVP na igrzyska w Tokio

TVP zapowiada, że pokaże wszystkie konkurencje z udziałem polskich sportowców (fot. Pixabay.com)

Telewizja Polska na Letnie Igrzyska Olimpijskie do Tokio wysyła osiem ekip reporterskich.

W sumie TVP do pracy przy igrzyskach olimpijskich zaangażuje ponad 150 osób, w Warszawie i w Japonii.

TVP zapowiada, że pokaże wszystkie konkurencje z udziałem polskich sportowców. Ich zmagania oglądać będzie można na żywo codziennie od północy do 17. Igrzyska pokazywane będą w TVP 1, TVP Sport, serwisie Tvpsposrt.pl i w aplikacji mobilnej. Nadawca zapowiada 350 godzin transmisji. 

Zawody komentować będą: Przemysław Babiarz, Dariusz Szpakowski, Piotr Sobczyński, Piotr Dębowski, Jacek Laskowski, Jacek Jońca, Jarosław Idzi, Otylia Jędrzejczak (pływanie), Radosław Panas i Krzysztof Ignaczak (siatkówka), Marek Plawgo, Sebastian Chmara i Marcin Urbaś (lekkoatletyka), Marek Kolbowicz (wioślarstwo) i Marcin Synówka (tenis).

Olimpijskie studio z prowadzącymi i ekspertami towarzyszyć będzie meczom polskich siatkarzy i rywalizacji lekkoatletów. TVP pokaże wszystkie mecze tenisa, w którym udział wezmą polscy zawodnicy.

Codziennie o 21.30 w TVP 1 nadawane będzie podsumowanie dnia "Olimpijski wieczór", którego wydłużoną wersję oglądać będzie można w TVP Sport.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia.

(KOZ, 16.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.